#UkažteNámData
ESG reporting
Jakmile jste na cestě k udržitelnosti, je důležité, abyste vaše pokroky a úspěchy sdíleli se světem. Vaši zákazníci, klienti i investoři potřebují porovnatelné, konzistentní a komplexní zprávy založené na ESG datech, aby porozuměli výsledkům aktivit vaší společnosti. Naši obsahoví specialisté vám pomohou vytvořit váš příběh, a to v kontextu platných ESG rámců a směrnic.

Legislativa a standardy v oblasti ESG
Provedeme vás novými směrnicemi Evropské unie jako jsou CSRD a Taxonomie a také mezinárodními rámci jako GRI, SDGs, TCFD nebo SASB. Poradíme vám, který z nich je pro vás nejvhodnější a jak podle něj co nejlépe připravit váš report.

Strategie a tvorba konceptu zprávy
Jakmile vás provedeme rámci a legislativou, sestavíme strukturu reportu, doporučíme vhodný způsob komunikace vaší ESG strategie a dat a vytvoříme koncept, který bude základem všech vašich budoucích aktivit v oblasti ESG reportingu.

Plánování obsahu a sběr dat
Sběr dat je často časově nejnáročnější částí celého procesu tvorby ESG zprávy. Naplánujeme váš obsah na základě požadovaných údajů a pomůžeme vám shromáždit ta nejvhodnější fakta a čísla. Vašim kolegům pomůžeme se sběrem a vysvětlíme příležitosti, které z toho pro ně plynou.
Copywriting
Vaše zpráva bude v dobrých rukou našich copywriterů, kteří se specializují na ESG reporting a k oblasti mají osobně velmi blízko. Vaši cestu udržitelností představí všem klíčovým stakeholderům tím nejvhodnějším způsobem a co je nejdůležitější – zůstanou daleko od greenwashingu a povrchových marketingových tvrzení.

Pracujeme v souladu s evropskou legislativou a příslušnými mezinárodními ESG rámci, které se týkají sektoru vaší společnosti, jeho rizik a příležitostí.

  • Corporate Sustainability Reporting Disclosure (CSRD)
  • Sustainable Finance Disclosure Regulation (SFDR)
  • EU Taxonomie
  • Global Reporting Initiative (GRI)
  • Sustainable Development Goals (SDGs)
  • Ratingové agentury MSCI, EcoVadis a další
  • Legislativa ve vašem sektoru

Využijte nás na vaší cestě k udržitelnosti.

Zavolejte nám ještě dnes. Budete mluvit přímo s odborníkem na udržitelnost.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Communications Ltd.
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 039 88 333, DIČ: CZ683720544
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.
Souhlasím