Víme, že udržitelnost znamená úspěšnější byznys

Poznejte nás, naše poslání, skvělý tým a možnosti spolupráce.

Víme, že udržitelnost znamená úspěšnější byznys

Poznejte nás, naše poslání, skvělý tým a možnosti spolupráce.
Jsme průkopníky udržitelného podnikání a nefinančního reportingu ve střední a východní Evropě.

Flagship je specializovaná konzultační agentura zaměřená na firemní udržitelnost a ESG, působící v regionu střední a východní Evropy. Poskytujeme odborné znalosti v oblasti ESG strategie, její implementace, reportingu a komunikace.


Sídlíme v centru Prahy a máme mezinárodní tým, který mluví několika cizími jazyky. Známe všechny standardy, certifikace a hodnocení v oblasti ESG a udržitelnosti a neustále se vzděláváme.


Spolupracujeme s partnerskými organizacemi, abychom našim klientům mohli nabídnout globální dosah. Naše partnerská organizace CSR Company International je globální poradenská společnost, se kterou spolupracujeme na projektech nadnárodních firem a jejich dodavatelských řetězců. Máme také partnera se sídlem v Indii, společnost 3PS Advisory LLP, díky kterému můžeme podporovat mezinárodní a indické společnosti na jejich cestě.


Jsme talentovaný a sehraný tým odborníků s nadšením pro trvale udržitelný rozvoj, který spojuje snaha poskytovat našim klientům inteligentní a praktická řešení. Udržitelnost pro nás není jen práce, je to osobní přesvědčení. Svých znalostí a zkušeností využíváme i mimo naši kancelář k tomu, abychom dělali svět lepším místem.

Naše poslání

Pomáháme firemním lídrům porozumět dopadu jejich jednání na lidi, na planetu a na budoucnost jejich firmy a snažíme se je vést k odpovědnému způsobu fungování v rámci širšího ekosystému.

Naší vizí je vnést sociální a environmentální odpovědnost do definice obchodního úspěchu.

Vizi dosahujeme tím, že firmám pomáháme posunout společenskou a environmentální odpovědnost nad rámec PR aktivit nebo ad hoc projektů, které nejsou propojeny s obchodními cíli, a to podporou odpovědného rozhodování, sledováním dlouhodobého pokroku a výsledků, inspirací podnikatelské komunity a osobním přesvědčením.

Náš tým

Seznamte se s Flagship týmem - talentovanými a zkušenými lidmi, kteří vám poskytnou ty nejlepší služby na vaší cestě k udržitelnosti.
 • SANDRA FELTHAM
  Zakladatelka a ředitelka
 • MARTINA REMTOVÁ
  ESG stratég
 • JENNIFER DÓZSA-DAY
  Obsahový stratég
 • BÁRA MOLNÁROVÁ
  Projektová koordinátorka
 • JANA PAVELKOVÁ
  Komunikační stratég
 • NATALIA SONINA
  Environmentální konzultantka
 • Hledáme specialistu s ESG zkušenostmi
  Napište nám na info@flagship.cz

Spolupráce

Rádi podpoříme odborníky z oboru i média při vzdělávání a propagaci firemní udržitelnosti globálně.
Eventy
Naši experti rádi přijmou pozvání k vystoupení na akcích věnovaných udržitelnosti a ESG v rámci celé Evropy.
Média
Můžete se na nás obrátit s žádostí o odborný názor nebo citaci pro váš článek. V našich kancelářích také uvítáme tvůrce, kteří chtějí natáčet materiály a rozhovory týkající se udržitelnosti.
Partnerství
Jsme otevřeni nabídkám ke spolupráci a rádi poskytneme své zkušenosti a znalosti na společné projekty, které přinesou oboustranný prospěch a posílí dopad.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Communications Ltd.
IČO: 039 88 333, DIČ: CZ683720544
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.
Souhlasím