Víme, že udržitelnost vytváří úspěšnější firmy

Poznejte nás, naše poslání, tým a možnosti spolupráce.

Víme, že udržitelnost vytváří úspěšnější firmy

Poznejte nás, naše poslání, tým a možnosti spolupráce.
Jsme průkopníky udržitelného podnikání a nefinančního reportingu ve střední a východní Evropě.

Flagship je specializovaná konzultační agentura zaměřená na firemní udržitelnost a ESG, působící v regionu střední a východní Evropy. Poskytujeme odborné znalosti v oblasti ESG strategie, její implementace, reportingu a komunikace.


Sídlíme v centru Prahy a máme mezinárodní tým, který mluví několika cizími jazyky. Máme přehled o legislativě, standardech, certifikacích a hodnocení v oblasti ESG a udržitelnosti a neustále se vzděláváme.


Spolupracujeme s partnerskými organizacemi, abychom našim klientům mohli nabídnout globální dosah. Naše partnerská organizace CSR Company International je globální poradenská společnost, se kterou spolupracujeme na projektech nadnárodních firem a jejich dodavatelských řetězců. Máme také partnera se sídlem v Indii, společnost 3PS Advisory LLP, díky kterému můžeme podporovat mezinárodní a indické společnosti na jejich cestě.


Jsme talentovaný a sehraný tým odborníků s nadšením pro trvale udržitelný rozvoj, který spojuje snaha poskytovat našim klientům inteligentní a praktická řešení. Udržitelnost pro nás není jen práce, je to osobní přesvědčení. Svých znalostí a zkušeností využíváme i mimo naši kancelář k tomu, abychom dělali svět lepším místem.
Naše B Corp certifikace
"B" znamená Benefit pro všechny. Jsme hrdí, že jsme součástí celosvětového hnutí B Corporations a jeho vize inkluzivní, spravedlivé a regenerativní ekonomiky, která má platit pro každého. Pokud chcete vědět více o B Corps a našem členství, kontaktujte Martinu Remtovou, která se jako tzv. B Keeper o naše členství stará.
Naše B Corp certifikace
"B" znamená Benefit pro všechny. Jsme hrdí, že jsme součástí celosvětového hnutí B Corporations a jeho vize inkluzivní, spravedlivé a regenerativní ekonomiky, která má platit pro každého. Pokud chcete vědět více o B Corps a našem členství, kontaktujte Martinu Remtovou, která se jako tzv. B Keeper o naše členství stará.

Naše poslání

Pomáháme firemním lídrům porozumět dopadu jejich jednání na lidi, na planetu a na budoucnost jejich firmy a snažíme se je vést k odpovědnému způsobu fungování v rámci širšího ekosystému.

Naší vizí je vnést sociální a environmentální odpovědnost do definice obchodního úspěchu.

Vizi dosahujeme tím, že firmám pomáháme posunout společenskou a environmentální odpovědnost nad rámec PR aktivit nebo ad hoc projektů, které nejsou propojeny s obchodními cíli, a to podporou odpovědného rozhodování, sledováním dlouhodobého pokroku a výsledků, inspirací podnikatelské komunity a osobním přesvědčením.

Náš tým

Seznamte se s Flagship týmem - talentovanými a zkušenými lidmi, kteří vám poskytnou ty nejlepší služby na vaší cestě k udržitelnosti.
 • SANDRA FELTHAM
  Zakladatelka a ředitelka
 • MARTINA REMTOVÁ
  Ředitelka klientských projektů
 • JENNIFER DÓZSA-DAY
  Ředitelka poradenských strategií
 • BÁRA MOLNÁROVÁ
  Specialistka na životní prostředí
 • JANA PAVELKOVÁ
  Ředitelka komunikace a provozu
 • VOJTĚCH ČEMUS
  Senior strategista v oblasti životního prostředí
 • EVA MARINIČOVÁ
  Specialistka na legislativu
 • KATEŘINA LEITNER GENTTNEROVÁ
  Strategistka pro udržitelnost
 • ALEKSANDRA ZIMNOCH
  Analytička udržitelnosti
 • JEETENDER KALSI
  Specialista na digitalizaci
 • Hledáme specialistu s ESG zkušenostmi
  Napište nám na info@flagshipimpact.com
Naši blízcí partneři
BUSINESS LEADERS FORUM
Národní platforma pro odpovědné a udržitelné firemní lídry, se kterou úzce spolupracujeme od roku 2017. Flagship nabízí jejich členům bezplatné výhody, jakou je například kontrola firemních nefinančních reportů. Sandra Feltham, ředitelka Flagshipu, je prezidentkou spolku.
ŠKODA AUTO
Škoda Auto založila jako první společnost v České republice Poradní výbor pro udržitelný rozvoj v roce 2021, který je sestaven z nezávislého expertního grémia z oblasti ESG. Sandra Feltham je jednou z pěti členů panelu, který poskytuje automobilce poradenství v této oblasti.
CSR COMPANY INTERNATIONAL
The CSR Company International je globální poradenská společnost v oblasti firemní udržitelnosti s partnery ve více než 40 zemích. Flagship je jejím partnerem ve střední a východní Evropě od roku 2017.
ZLATÝ STŘEDNÍK
Zlatý středník je největší komunikační soutěž v České republice, kterou pořádá sdružení PR klub. V roce 2021 byla vytvořena nová kategorie zaměřená na zprávy a kampaně z oblasti ESG. Garantkou a porotkyní této kategorie je Sandra Feltham.
GREEN BRANDS
Mezinárodní ocenění GREEN BRANDS hodnotí ekologicky udržitelné značky s pečetí kvality GREEN BRANDS. Sandra Feltham je jednou z jejich odborných porotkyň v České republice.

Spolupráce

Rádi podpoříme odborníky z oboru i média při vzdělávání a propagaci firemní udržitelnosti globálně.
Eventy
Naši experti rádi přijmou pozvání k vystoupení na akcích věnovaných udržitelnosti a ESG v rámci celé Evropy.
Média
Můžete se na nás obrátit s žádostí o odborný názor nebo citaci pro váš článek. V našich kancelářích také uvítáme tvůrce, kteří chtějí natáčet materiály a rozhovory týkající se udržitelnosti.
Partnerství
Jsme otevřeni nabídkám ke spolupráci a rádi poskytneme své zkušenosti a znalosti na společné projekty, které přinesou oboustranný prospěch a posílí dopad.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Impact s.r.o.
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 19306571, DIČ: CZ19306571
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.