#HlavněŽádnýGreenwashing
Služby v oblasti komunikace ESG
Představíme vám jiný úhel pohledu, inspirujeme k akci a podnítíme změnu v myšlení. Pomůžeme vám navázat dialog s lidmi prostřednictvím přesvědčivých sdělení a autentického příběhu značky. Vyhodnotíme návratnost investic. Ukážeme vám možnosti interní a externí strategické komunikace udržitelnosti.

Komunikační strategie ESG
Strategie udržitelnosti je úspěšná pouze tehdy, je-li vašim firemním stakeholderům vhodně komunikována. Nastavíme takovou strategii, která vám pomůže s překážkami, kterým vaše firma v oblasti komunikace udržitelnosti čelí. Pomůžeme vám je postupně překonat a využít všechny příležitosti, které se nabízí.
ESG Brand Messaging
Aby byla vaše komunikace věrohodná, účinná a konzistentní, musí vycházet z toho, kdo jste vy jako firma. Jaké je vaše místo v širším kontextu? Jsou vaše obchodní a ESG cíle v souladu? Co se snažíte změnit? Kdo by o tom měl vědět? Pomůžeme vám najít ta správná sdělení a identitu pro vaši značku.
Mapování stakeholderů
Na každou skupinu stakeholderů má vaše firemní činnost jiný dopad a tím se liší i jejich vztah k vaší organizaci. Podle toho také musíte nastavit váš způsob komunikace. Co je zajímá? Proč by se měli zajímat o váš podnik? Jak je podporujete? Co od vaší společnosti potřebují? Pomůžeme vám najít vhodný způsob komunikace s každým z nich.
Komunikační a PR plán
Podpoříme vás při tvorbě a nastavení komunikačního plánu v oblasti ESG. Jak správně využít report o udržitelnosti? Co s tiskovými zprávami, sociálními sítěmi, zaměstnaneckými newslettery nebo průzkumy veřejného mínění? Nastíníme vám konkrétní postupy, které vám pomohou předat správné sdělení tomu správnému publiku.

Na obzoru je nová legislativa EU, která bude penalizovat greenwashing. Komunikace v oblasti udržitelnosti je stále komplexnější a hrozba obvinění z greenwashingu je pro společnosti obrovským reputačním rizikem.

Zajistíme, abyste:
  • byli v souladu s právními předpisy EU o nepodložených environmentálních tvrzeních,
  • dodržovali požadavky ESRS (European Sustainability Reporting Standards), které slouží jako strukturovaný rámec pro měření vašich závazků a komunikaci ekologicky odpovědných činností,
  • přistupovali k vaší ESG komunikaci strategicky a
  • zapojili všechny vaše zainteresované strany.

Využijte nás na vaší cestě k udržitelnosti.

Zavolejte nám ještě dnes. Budete mluvit přímo s odborníkem na udržitelnost.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Impact s.r.o.
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 19306571, DIČ: CZ19306571
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.