#CoJeVášFiremníSmysl?
ESG strategie a odpovědné myšlení
Pomůžeme vám dosáhnout ambicí, které si v oblasti udržitelnosti nastavíte. Od identifikace témat, která jsou pro váš byznys a vaše stakeholdery nejdůležitější, až po stanovení konkrétních cílů a klíčových ukazatelů výkonnosti a podpora s jejich implementací - s námi získáte strategii na míru, která bude v souladu s obchodním záměrem firmy.

Nastavení ESG strategie
Společně nastavíme ESG strategii vaší společnosti do dalších let podpořenou specifickými cíli a klíčovými ukazateli výkonu, ušitou na míru vaší společnosti a její vizi budoucnosti. Zaměříme se na dynamiku vašeho odvětví a trhu, vaši strategickou pozici, nadcházející trendy a aktuální legislativu, abychom zlepšili váš dopad a vytvořili skutečnou hodnotu.
Workshopy na míru pro byznys lídry
Rozumíme protichůdným tlakům, kterým jsou byznys lídři vystaveni, a máme obchodní argumenty pro udržitelný růst a dlouhodobou tvorbu hodnot. Ukážeme vám, že spojení obchodní strategie s ESG přispěje nejen k dosažení vyšší finanční a udržitelné hodnoty, ale také zajistí dobrou pověst společnosti a upevní její pozici jakožto lídra změn na trhu.
ESG audity a analýzy
Připravujeme ESG audity a revize strategií udržitelnosti pro velké i malé společnosti a jejich dodavatele. Analýzy mohou být buď detailní, tak méně podrobné, s minimálním zapojením vašich zaměstnanců. Vždy pracujeme v souladu s mezinárodní metodikou, abychom docílili efektivního srovnání s konkurencí, trhem a přicházejícími trendy.
Zapojení stakeholderů
Klíčovou součástí ESG strategie je znát své interní a externí stakeholdery (zainteresované strany) a pravidelně s nimi komunikovat. Pomůžeme vám je správně identifikovat, zapojit a nastavit s nimi takovou komunikaci, abyste měli dobré vztahy, pozitivní reputaci a získávali kvalitní zpětnou vazbu na vaší cestě k udržitelnosti.

Pracujeme v souladu s evropskou legislativou a příslušnými mezinárodními ESG rámci, které se týkají sektoru vaší společnosti, jeho rizik a příležitostí.

  • Corporate Sustainability Reporting Disclosure (CSRD)
  • Sustainable Finance Disclosure Regulation (SFDR)
  • EU Taxonomie
  • Global Reporting Initiative (GRI)
  • Sustainable Development Goals (SDGs)
  • Ratingové agentury MSCI, EcoVadis a další
  • Legislativa ve vašem sektoru

Využijte nás na vaší cestě k udržitelnosti.

Zavolejte nám ještě dnes. Budete mluvit přímo s odborníkem na udržitelnost.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Communications Ltd.
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 039 88 333, DIČ: CZ683720544
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.
Souhlasím