#KlimatickáZměnaJeTu
Služby v oblasti životního prostředí
Posoudíme ekologickou stopu vaší společnosti, jejích služeb a produktů a koukneme na úroveň ekologického povědomí ve vaší firmě. Ukážeme vám, jak minimalizovat negativní dopad vaší společnosti na životní prostředí a představíme možnosti dosažení uhlíkově neutrálního a přírodě prospěšného fungování.

Výpočet uhlíkové stopy
Shromáždíme údaje o emisích, odpadech a využívání zdrojů ve vaší společnosti či u vašeho produktu. Poté je převedeme na standardizované jednotky měření, včetně emisí CO₂, abychom vyčíslili dopad vaší společnosti na životní prostředí a mohli nastavit doporučení, jak stopu zmenšovat.
Environmentální analýza
Environmentální analýza tvoří základ strategie a reportu v oblasti životního prostředí. Zaměříme se na rozbor praktik šetrných k životnímu prostředí ve vaší společnosti, zkoumáme míru jejich rozvoje a pomůžeme vám identifikovat nejvhodnější příležitosti oběhového hospodářství v rámci vaší firmy.
Zelená kancelář a udržitelné eventy
Pomůžeme vám dosáhnout bezodpadové kanceláře, přejít na odpovědné hospodaření s energiemi, potravinami a vodou, zaměřit se na ekologické nákupy či zorganizovat udržitelné firemní akce.


Podpora zelených inovací
Ať už jde o obnovu přírody, cirkulární procesy nebo další zelené inovace, uplatníme osvědčené postupy z vašeho oboru, projednáme je s potenciálními partnery, a spolu s odborníky je pomůžeme implementovat do vaší firmy.


Pracujeme v souladu s legislativou EU a předními mezinárodními rámci v oblasti životního prostředí.

  • Jsme oficiální podporovatel Task Force on Climate-Related Financial Disclosures (TCFD)
  • Pracujeme v souladu s Carbon Disclosure Project (CDP)
  • Pracujeme v souladu s Greenhouse Gas Protocol (GHG Protocol)

Využijte nás na vaší cestě k udržitelnosti.

Zavolejte nám ještě dnes. Budete mluvit přímo s odborníkem na udržitelnost.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Communications Ltd.
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 039 88 333, DIČ: CZ683720544
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.
Souhlasím