#BestInClass
ESG ratingy a certifikace
Pomůžeme vám připravit se na celý proces hodnocení a posléze zlepšení vašeho skóre. Ukážeme vám klíčová kritéria, na která se ratingové agentury zaměřují, provedeme analýzu vašich stávajících ESG praktik a identifikujeme oblasti, kde je potřeba se zlepšit.

EcoVadis
Jsme ověřený školicí partner (Approved Training Partner) společnosti EcoVadis, předního poskytovatele hodnocení v oblasti udržitelnosti. Pomůžeme vám porozumět metodice EcoVadis, splnit veškeré požadavky, implementovat plán nápravných opatření a zvýšit vaše skóre.
B Corporation
Naše společnost je certifikovaná B Corp a sami pomáháme organizacím projít nástroji, jako je hodnotící rámec B.I.A (Business Impact Assessment). Kromě této podpory vám můžeme nabídnout na míru šité workshopy zaměřené na zlepšení skóre a integraci poznatků a doporučení z B.I.A. do vaší firemní strategie udržitelnosti.
Výběr vhodného ratingu
Posoudíme připravenost vaší organizace na získání ratingu ESG a představíme vám existující ratingové agentury. Na základě jejich konkrétních metodik a požadavků pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu. Pracujeme především s ratingem EcoVadis, jenž se hodí pro malé a střední podniky.
Příprava podkladů
S ohledem na vybraný rating vám pomůžeme shromáždit a analyzovat požadované údaje o ESG. Tento krok zahrnuje důkladné prozkoumání vašich environmentálních, sociálních a správních postupů. Identifikujeme případné mezery a poradíme vám, jak sestavit odpovídající dokumentaci.
Průvodce procesem
Asistujeme vám s absolvováním celého ratingového procesu. To zahrnuje přihlášení k hodnocení, předložení veškeré požadované dokumentace, identifikaci a popis klíčových sekcí. Po celou dobu hodnocení sledujeme jeho průběh, informujeme vás o potřebných krocích a aktivně komunikujeme s ratingovou agenturou.
Zlepšení skóre
Po obdržení ESG ratingu interpretujeme udělené skóre. Společně s vámi projdeme zpětnou vazbu poskytnutou ratingovou agenturou a pomůžeme vám pochopit dosažené výsledky. Úzce spolupracujeme s vaším týmem na identifikaci silných a slabých stránek a následně doporučíme konkrétní opatření ke zlepšení vaší výkonnosti v oblasti ESG.

Využijte nás na vaší cestě k udržitelnosti.

Zavolejte nám ještě dnes. Budete mluvit přímo s odborníkem na udržitelnost.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Impact s.r.o.
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 19306571, DIČ: CZ19306571
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.