#JakJsemNaTom?
ESG audity a analýzy
Připravujeme ESG audity a revize strategií udržitelnosti pro velké i malé společnosti a jejich dodavatele. Pracujeme v souladu s evropskou legislativou a mezinárodní metodikou, abychom docílili efektivního srovnání s konkurencí, trhem a přicházejícími trendy. Diagnostikujeme váš současný stav, vytvoříme roadmapu a najdeme vhodné nástroje.

Základní ESG audit
Připravíme pro vás základní analýzu vaší společnosti na základě zhodnocení vašeho interního stavu a sektorového benchmarkingu, který bude základem pro vaši další práci v ESG oblasti. Systematickým posouzením vaší výkonnosti spolu s vaší konkurencí v oblasti ESG získáte přehled, jak jste na tom nyní a jaké další kroky jsou nezbytné pro váš budoucí soulad s legislativou.
Komplexní ESG audit
Pro firmy, které se již ESG věnují, nabízíme analýzu konkrétních „mezer“ v udržitelnosti (GAP analýza), která je pro společnosti zásadní pro identifikaci rizik a příležitostí v oblasti ESG nejen ve srovnání s lídry v oboru, ale především s ohledem na konkrétní indikátory v ESRS standardech a analýzu materiality společnosti. Součástí GAP analýzy je také důkladná analýza dodavatelsko-odběratelského řetězce.
Legislativní monitoring
Vzhledem k velkému počtu nadcházející EU legislativy v oblasti udržitelného podnikání, připravujeme našim klientům monitoring evropské a národní legislativy. Dodáme vám přehled klíčové legislativy týkající se vašeho sektoru a pravidelně vás budeme informovat o jejím vývoji. Důležité právní akty tak můžete rovnou integrovat do vaší ESG strategie.
Dotace na udržitelné podnikání
Projdeme s vámi možnosti čerpání finanční podpory, aby byl váš provoz udržitelnější, mohli jste efektivněji snížit svou uhlíkovou stopu a zvýšit konkurenceschopnost v globálním měřítku. Pomůžeme vám v nalezení vhodných pobídek a zajištěním klíčových zdrojů financování. EU dotace na udržitelné podnikání aktuálně směřují především na klimatická opatření.

Pracujeme v souladu s evropskou legislativou a příslušnými mezinárodními ESG rámci, které se týkají sektoru vaší společnosti, jeho rizik a příležitostí.

  • Corporate Sustainability Reporting Disclosure (CSRD)
  • Sustainable Finance Disclosure Regulation (SFDR)
  • EU Taxonomie
  • Global Reporting Initiative (GRI)
  • Sustainable Development Goals (SDGs)
  • Ratingové agentury MSCI, EcoVadis a další
  • Legislativa ve vašem sektoru

Využijte nás na vaší cestě k udržitelnosti.

Zavolejte nám ještě dnes. Budete mluvit přímo s odborníkem na udržitelnost.
Kontaktujte nás
Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do naší kanceláře v centru Prahy, kde si spolu můžeme dát výbornou fairtrade kávu.
+420 222 317 685
info@flagshipimpact.com
Flagship Impact s.r.o.
Vězeňská 859/9, 110 00 Praha 1 - Staré Město
IČO: 19306571, DIČ: CZ19306571
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z webu.